Vzhůru za sny / Drømmebyggerne

Film: Vzhůru za sny / Drømmebyggerne

Datum premiery: 23.7.2020   Žánr: Rodinný, Animovaný

Život dvanáctileté holky Míny se obrátí vzhůru nohama hned nadvakrát. Poprvé, když proti své vůli dostane nevlastní sestru Jenny. Ta je stejně stará jako ona, zničehonic se přistěhovala, je strašně otravná a všichni očekávají, že se z nich stanou nejlepší kamarádky. A pak podruhé, když ve spaní během jednoho snu objeví senzační tajemství.

Přijde totiž na to, jak vlastně sny vznikají. Díky šťastné nehodě zjistí, že svět snů má podobu nekonečných filmových studií, které připomínají Hollywoodskou továrnu na sny. A že každý z nás tam má vlastní filmový štáb a režiséra svých snů. Samozřejmě je ohromena, se všemi pracovníky a pomocníky snových filmových studií se seznámí, nechá si všechno pěkně vysvětlit a taky ukázat sny svých blízkých.A potom ji k hrůze všech lidí ze štábu napadne to, co asi každého. Co se stane, když zkusí ovlivnit snění někoho jiného a zasáhnout do jeho scénáře?

Tady přidat něco legračního a tady něco trošku strašidelného? Jde to! Je to úžasný objev, který slibuje obrovskou zábavu. Upřímnou, ale i škodolibou. Mína se rozhodne měnit sny svojí nevlastní sestře Jenny a trochu jí to nandat. Nejdřív trošku, pak o něco víc. Vždyť je tak nesnesitelná! Zahrávat si s lidskými sny může mít ale velké následky. Ve světě, kde se staví sny, čeká nakonec Mínu i její nevlastní sestru obrovské dobrodružství. Představivost a fantazie jsou v tomto případě pouze začátek.(Bontonfilm)

» Kde a kdy dávají film Vzhůru za sny?

» Kde a kdy hrají v Praze, Brně, Ostravě, Plzni?

» Trailer k filmu Vzhůru za sny

Další filmy, které šly do kin ve stejné době:

Vzhůru za snyVzhůru za sny

Premiéra: 12.12.2012

Rodinný, Animovaný

DrømmebyggerneDrømmebyggerne

Premiéra: 12.12.2012

Rodinný, Animovaný

HavelHavel

Premiéra: 12.12.2012

Drama, Životopisný

Všechna moje láskaVšechna moje láska

Premiéra: 12.12.2012

Drama

MulanMulan

Premiéra: 12.12.2012

Dobrodružný, Drama, Rodinný