Všechno nejhorší / Happy Death Day

Film: Všechno nejhorší / Happy Death Day

Datum premiery: 2.11.2017   Žánr: Horor, Mysteriózní, Thriller

Jak by se vám líbilo uvíznout v časové smyčce, kdy byste dokolečka prožívali ten samý den? A zrovna své narozeniny? A jak by se vám líbilo, kdyby vás na jeho konci pokaždé někdo zabil?

Přitom, když se vysokoškolačka Tree probudila, bylo všechno normální. Ačkoliv, otevřít oči v posteli cizího kluka, který na vás vyděšeně zírá, a vůbec nic si nepamatovat, to úplně běžné není. Jenže Tree je tak trochu zlobivá holka, která se s ničím a nikým nepáře, a podobné věci se jí stávají celkem běžně.

A zítra to bude asi podobné, protože Tree má dnes narozeniny a večer se chystá trochu kalit. Plány a krční tepnu jí však přetne podivné individuum s maskou. Když se Tree probudí, není ani v nemocnici, ani na onom světě, ale ve stejné cizí posteli stejného cizího kluka. Že by to byl jen špatný sen? To sotva, zvlášť když se to, co se v něm odehrálo, až příliš podobá prožívané realitě, včetně ukázkově morbidní tečky.

S dalším probuzením už Tree začíná být jasné, že se ocitla v noční můře, která neskončí, dokud neodhalí identitu vraha s maskou. A tak se stává vyšetřovatelkou vlastní vraždy, která má oproti vrahovi jednu velkou výhodu – ví, co se stane v každé další minutě, a může se na to připravit. Ke své smůle si však svým dosavadním chováním zadělala na pěknou řádku nepřátel a pod maskou zabijáka se může skrývat kterýkoliv z nich. Tree si navíc nikdy nemůže být jistá tím, že i tu příští smrt dokáže přežít.

» Kde a kdy dávají film Všechno nejhorší?

» Kde a kdy hrají v Praze, Brně, Ostravě, Plzni?

» Trailer k filmu Všechno nejhorší

Další filmy, které šly do kin ve stejné době:

LajkaLajka

Premiéra: 12.12.2012

Loutkový, Animovaný, Sci-Fi, Muzikál

MiladaMilada

Premiéra: 12.12.2012

Životopisný, Drama, Historický

PříšerákoviPříšerákovi

Premiéra: 12.12.2012

Animovaný, Rodinný

Všechno nejhoršíVšechno nejhorší

Premiéra: 12.12.2012

Horor, Mysteriózní, Thriller

Zabití posvátného jelenaZabití posvátného jelena

Premiéra: 12.12.2012

Drama, Horor, Mysteriózní, Thriller