Upgrade / Upgrade

Film: Upgrade / Upgrade

Datum premiery: 30.8.2018   Žánr: Akční, Thriller, Sci-Fi, Horor

Za pár let už nebudeme muset ani hnout prstem, protože moderní technologie za nás všechno obstarají. Technofobům se v takové době nebude žít zrovna lehko. Grey Trace (Logan Marshall-Green) je pověstný tím, že jako jeden z posledních lidí dává před technologiemi přednost vlastním rukám.

Jedna noc, která mu obrátí život vzhůru nohama, však tenhle přístup rázně změní. Autonehoda na noční dálnici a střet s bandou grázlů, kteří mu zavraždí přítelkyni a jeho nadosmrti zmrzačí. Greyovy vyhlídky na invalidním vozíku jsou víc než temné, dokud mu kamarád vědec nenabídne technologické vylepšení. S čipem v míše dokáže Grey nejen znovu chodit a pohybovat rukama, ale získává i další, dosud netušené možnosti.

Experimentální zařízení zvané STEM totiž dokáže například i vystopovat pachatele onoho nočního přepadení a také Greyovi pomoci si to s těmi gaunery vyřídit ručně. Kdo by odolal? Grey rozhodně ne. Když však zanechá prvního z pachatelů v tratolišti krve, napadne ho, jestli by STEM neměl aspoň trochu zbrzdit. Otázka zní, jestli to půjde. A jestli to Grey vůbec chce.(CinemArt)

» Kde a kdy dávají film Upgrade?

» Kde a kdy hrají v Praze, Brně, Ostravě, Plzni?

» Trailer k filmu Upgrade

Další filmy, které šly do kin ve stejné době:

UpgradeUpgrade

Premiéra: 12.12.2012

Akční, Thriller, Sci-Fi, Horor

Ten pravý, ta pravá?Ten pravý, ta pravá?

Premiéra: 12.12.2012

Komedie, Drama, Romantický

Kubík hrdinaKubík hrdina

Premiéra: 12.12.2012

Animovaný, Dobrodružný, Rodinný

Důvěrný nepřítelDůvěrný nepřítel

Premiéra: 12.12.2012

Thriller, Psychologický

AlfaAlfa

Premiéra: 12.12.2012

Akční, Drama, Thriller