Tiché místo / A Quiet Place

Film: Tiché místo / A Quiet Place

Datum premiery: 3.5.2018   Žánr: Drama, Horor, Thriller, Psychologický

Lee (John Krasinski) a Evelyn (jeho životní partnerka Emily Blunt) Abbottovi vychovávají tři děti. Všichni jsou zatím naživu. Velmi rychle si totiž osvojili pravidla, která začala platit po Jejich příchodu na Zemi. Kdo jsou ti Oni? Nikdo neví. Ví se jen to, že mají mimořádně vyvinutý sluch a každičký zvuk přiláká jejich pozornost.

A jejich pozornost pro lidi znamená jistou smrt, což záhy na vlastní kůži poznají i Abbottovi. Ti dosud jako jedni z mála přežívali i díky tomu, že je jejich nejstarší dcera Regan neslyšící, a tak pro ně byla znalost znakové řeči absolutní nutností i v „normálních dobách“. Kromě toho vyvinuli na odlehlé farmě, kde žijí, celou řadu bezpečnostních opatření, jež je mají chránit, počínaje zvukově izolovaným sklepem a konče molitanem obalenými kostkami k Monopolům.

Bude to ale k bezpečí stačit? Takový život totiž připomíná tanec v minovém poli a čekání na jednu jedinou, leč osudovou chybu. Evelyn je navíc těhotná a termín porodu se kvapem blíží. A některé životní události se bez křiku jednoduše neobejdou.(CinemArt)

» Kde a kdy dávají film Tiché místo?

» Kde a kdy hrají v Praze, Brně, Ostravě, Plzni?

» Trailer k filmu Tiché místo

Další filmy, které šly do kin ve stejné době:

Kluci z horKluci z hor

Premiéra: 12.12.2012

Drama, Komedie

PomstaPomsta

Premiéra: 12.12.2012

Akční, Thriller

Tiché místoTiché místo

Premiéra: 12.12.2012

Drama, Horor, Thriller, Psychologický