The Circle

Film: The Circle

Datum premiery: 27.4.2017   Žánr: Drama, Sci-Fi, Thriller

Svět bez hladu. Svět bez válek. Svět bez nemocí. Neomezené možnosti. V úchvatné a největší high-tech společnosti The Circle neexistuje problém, který by nebylo možné vyřešit.

Její technologie mají moc doslova změnit svět. Právě sem, do zaměstnání snů, nastupuje mladá a ambiciózní dívka Mae (Emma Watson). SDÍLET ZNAMENÁ STARAT SE. Šéf a zakladatel (Tom Hanks) společnosti je vizionář, který vybudoval v Circle ráj na Zemi a který touží po dokonalém světě.

Jeho receptem na pokrok a na šťastné a spokojené lidstvo je svět bez tajemství, naprostá otevřenost a transparentnost všech lidí, sdílení... a sledování. CHOVÁŠ SE HŮŘ NEBO LÍP, KDYŽ TĚ NĚKDO SLEDUJE? Mae je obklopená vymoženostmi supermoderní společnosti.

Ohromena ideály a vzájemností se na návrh samotného šéfa Circle zapojí do experimentu, který by štěstí a pokrok v Circle mohl rozšířit do celého světa. Současně s tím začne potkávat tajemného muže. Stane se její nový život pohádkovým snem nebo dostane příchuť hororové noční můry? Bude mít kruh, do něhož vstoupila, cestu ven? KDO MÁ TAJEMSTVÍ, LŽE.

» Kde a kdy dávají film The Circle?

» Kde a kdy hrají v Praze, Brně, Ostravě, Plzni?

» Trailer k filmu The Circle

Další filmy, které šly do kin ve stejné době:

Neznámá dívkaNeznámá dívka

Premiéra: 12.12.2012

Krimi, Drama, Thriller

NocturamaNocturama

Premiéra: 12.12.2012

Thriller

The CircleThe Circle

Premiéra: 12.12.2012

Drama, Sci-Fi, Thriller

UtečUteč

Premiéra: 12.12.2012

Horor, Mysteriózní

Zahradnictví: Rodinný přítelZahradnictví: Rodinný přítel

Premiéra: 12.12.2012

Drama