The Beach Bum / The Beach Bum

Film: The Beach Bum / The Beach Bum

Datum premiery: 2.5.2019   Žánr: Komedie

Tak trochu jako kdyby se Big Lebowski bratrů Coenů posunul směrem ke Strachu a hnusu v Las Vegas Terryho Gilliama. Hlavní hrdina vypadá jako plážový povaleč, chová se jako plážový povaleč a ze všeho nejvíc to prostě a jednoduše je plážový povaleč, obejda a vagabund.

Věčně je pod vlivem čehokoliv omamného, co je zrovna po ruce, a žije ve velkém stylu mimo jakákoliv popsatelná kritéria, životem projíždí podle pravidel vytvořených jen sobě na míru. Říká si Moondog. K tomu je ale básník a je až nechutně bohatý. Občas si na to dokonce vzpomene, stejně jako na to, že má dceru a ženu, která ho miluje a současně podvádí se slavným Snoop Doggem.

Moondog se potácí a svoje neuvěřitelné eskapády vyvádí stejně tak na ulici jako na luxusních večírcích, až po jednom z nich narazí autem do stromu a musí na odvykačku. Jenže tam není žádná zábava a už vůbec tam nejsou drogy ani pořádný pití, proto raději uteče. Díky nehodě o všechno přišel, protloukat se po známých a po ulici mu ale vždycky slušelo. Je pořád v pohodě a přitom pořád něco píše.(Bontonfilm)

» Kde a kdy dávají film The Beach Bum?

» Kde a kdy hrají v Praze, Brně, Ostravě, Plzni?

» Trailer k filmu The Beach Bum

Další filmy, které šly do kin ve stejné době:

Moje stoletíMoje století

Premiéra: 12.12.2012

Dokumentární

The Beach BumThe Beach Bum

Premiéra: 12.12.2012

Komedie

UglyDollsUglyDolls

Premiéra: 12.12.2012

Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Fantasy

Problémy prvního světaProblémy prvního světa

Premiéra: 12.12.2012

Komedie, Povídkový