Táta je doma 2 / Daddy's Home 2

Film: Táta je doma 2 / Daddy's Home 2

Datum premiery: 23.11.2017   Žánr: Komedie

Z Dustyho (Mark Wahlberg) a Brada (Will Ferrell) jsou teď kámoši, zvlášť když se Dusty vykašlal na svou dlouho pěstovanou image bouráka, a Brad přestal dělat psí kusy, aby se mu v tom vyrovnal.

Dokonce se rozhodnou, že letošní Vánoce stráví všichni pohromadě jako jedna velká šťastná rodina, i s oběma manželkami a všemi svými i vyženěnými potomky. Plán dostane zásadní trhliny ve chvíli, kdy se na svátky pozvou jejich otcové. Copak, s vřelým a milujícím Bradovým tátou (John Lithgow) by v tomhle směru nebyl žádný problém. Horší to však bude s Dustyho taťkou (Mel Gibson), což je ultimativní tvrďák, který neuznává fyzický kontakt a s malými dětmi je schopen vtipkovat o mrtvých prostitutkách. Dusty se mu vždycky chtěl vyrovnat a teď se bojí, že ho svou vyměklostí totálně zklame.

A ještě víc se obává toho, že otcova přítomnost promění idylické Vánoce ve válečnou vřavu. A přesně k tomu vše nevyhnutelně směřuje, protože ani Brad a jeho tatínek nechtějí v téhle nelítostné bitvě tahat za kratší konec provazu.

» Kde a kdy dávají film Táta je doma 2?

» Kde a kdy hrají v Praze, Brně, Ostravě, Plzni?

» Trailer k filmu Táta je doma 2

Další filmy, které šly do kin ve stejné době:

Doma je tadyDoma je tady

Premiéra: 12.12.2012

Drama

Hráči se smrtíHráči se smrtí

Premiéra: 12.12.2012

Drama, Horor, Thriller, Sci-Fi

Sbohem děcákuSbohem děcáku

Premiéra: 12.12.2012

Dokumentární

Táta je doma 2Táta je doma 2

Premiéra: 12.12.2012

Komedie