Srdečně vás vítáme / À bras ouverts

Film: Srdečně vás vítáme / À bras ouverts

Datum premiery: 27.7.2017   Žánr: Komedie

V hlavní roli této komedie se představí ztřeštěný Christian Clavier jako Jean-Etienne Fougerole, který je velice respektovanou osobností francouzské literární scény.

Tento bytostný humanista a vrcholný intelektuál žije ve svém světě po boku bohaté manželky a je dokonale odtržen od reality. Což se mu stane osudným, když v televizní debatě propaguje svůj nový román Srdečně vás vítáme. V něm řeší téma pomoci lidem v nouzi, lidem bez domova, na útěku.

V přímém přenosu vzdoruje silné kritice ze strany přítomného oponenta, který jej napadá, že sice hezky píše, ale v životě se tím není schopen ani ochoten řídit. A tak Jean-Etienne, aby osobním příkladem dokázal svou vstřícnost k potřebným celého světa, veřejně vyzve jakoukoliv romskou rodinu k společnému soužití u nich doma.

Stačí, když zazvoní u brány jeho sídla a budou radostně vítanými hosty. A rozohněný Jean-Etienne rovnou na kameru nadiktuje i svou adresu. Pak se nemůže divit, že u něj večer v ten samý den zadrnčí zvonek a za vraty stojí usměvavý Babik se svou početnou rodinou.

Jean-Etiennovi nezbývá nic jiného než svůj veřejný slib dodržet. Netuší, že jej i jeho rodinu čeká jedna z nejtěžších životních zkoušek a hlavně brutální test míry tolerance, solidarity a humanismu.(CinemArt)

» Kde a kdy dávají film Srdečně vás vítáme?

» Kde a kdy hrají v Praze, Brně, Ostravě, Plzni?

» Trailer k filmu Srdečně vás vítáme

Další filmy, které šly do kin ve stejné době:

Baby DriverBaby Driver

Premiéra: 12.12.2012

Akční, Krimi, Komedie, Thriller

Druhá strana nadějeDruhá strana naděje

Premiéra: 12.12.2012

Drama, Komedie

MaxinožkaMaxinožka

Premiéra: 12.12.2012

Animovaný

Srdečně vás vítámeSrdečně vás vítáme

Premiéra: 12.12.2012

Komedie