Spolu to dáme / Dieses bescheuerte Herz

Film: Spolu to dáme / Dieses bescheuerte Herz

Datum premiery: 13.9.2018   Žánr: Komedie, Drama

Po další divoké pařbě zaparkuje zbohatlický floutek a playboy Lenny svojí káru jen těsně vedle garáže, hned na dně napuštěného bazénu. A tátovi dojde trpělivost. Konec flákání, konec utrácení, konec toho být naprostý budižkničemu.

Lenny se musí začít starat o patnáctiletého Davida s těžce nemocným srdcem, kterému podle lékařů zbývá pár měsíců života. David žije v sanatoriu a kromě operací toho vlastně moc nepoznal. V jeden moment se tak střetnou dva naprosto rozdílné světy, svět klubů, mejdanů, alkoholu a krásných holek se světem nemocnice, léků a operačních sálů. S tím druhým světem si ale Lenny moc starostí nedělá a začne se o Davida starat tak, jak prostě umí. „Jste bezstarostný ignorant a egomaniak.

To je pro těžce nemocného kluka ideální,“ slyší od krásné lékařky. Rozhodne se, že to spolu dají a že si David musí užít, dokud to jde. Ukrást auto, jít na striptýz, do klubu, prostě jen nakupovat blbosti. A pak si David přeje, že by se chtěl zamilovat do nějaké holky. To je velký oříšek, ale nečekané kamarádství už je tak pevné, že začnou pracovat i na tom.

Když se s někým stanete opravdoví kámoši, nese to sebou i jeden závazek – Spolu to dáme. A na plno, jako kdyby už nemělo být žádné zítra... což se ostatně může opravdu stát.(Bontonfilm)

» Kde a kdy dávají film Spolu to dáme?

» Kde a kdy hrají v Praze, Brně, Ostravě, Plzni?

» Trailer k filmu Spolu to dáme

Další filmy, které šly do kin ve stejné době:

StyxStyx

Premiéra: 12.12.2012

Drama

Malá čarodějniceMalá čarodějnice

Premiéra: 12.12.2012

Pohádka, Rodinný, Fantasy

Predátor: EvolucePredátor: Evoluce

Premiéra: 12.12.2012

Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Horor, Thriller

Spolu to dámeSpolu to dáme

Premiéra: 12.12.2012

Komedie, Drama