Mamma Mia! Here We Go Again / Mamma Mia! Here We Go Again

Film: Mamma Mia! Here We Go Again / Mamma Mia! Here We Go Again

Datum premiery: 19.7.2018   Žánr: Muzikál

Je to přesně deset let, co muzikál Mamma Mia! zboural kina po celém světě. Jen u nás se na tom „ničení“ podílelo skoro 750 tisíc diváků, kteří od té doby sní věčný sen o pokračování. Sice to trvalo relativně dlouho, zato v pokračování Mamma Mia! Here We Go Again dostanete hned dva příběhy v jednom!

S tím prvním se vrátíme do časů, kdy byla Donna (Meryl Streep a Lily James) čerstvou absolventkou univerzity, chtěla poznávat svět a netušila, že brzy narazí na tři civilizované mladíky a jeden necivilizovaný řecký ostrov a totálně se jí změní život.

Druhý příběh se odehrává přesně deset let po událostech prvního dílu, kdy zcestovalejší a moudřejší Sophie (Amanda Seyfried) plánuje velkolepé znovuotevření rodinného hotelu na Kalokairi, na které se samozřejmě sjedou všichni „obvyklí podezřelí“, včetně trojice jejích charismatických tatínků (Pierce Brosnan, Colin Firth a Stellan Skarsgård).

Oba příběhy se rafinovaně proplétají a propojují písničkami švédského hudebního zázraku jménem ABBA, ať už novými aranžemi kousků, které zazněly už v minulém díle, nebo hity, na něž se předtím nedostalo.(CinemArt)

» Kde a kdy dávají film Mamma Mia! Here We Go Again?

» Kde a kdy hrají v Praze, Brně, Ostravě, Plzni?

» Trailer k filmu Mamma Mia! Here We Go Again

Další filmy, které šly do kin ve stejné době:

Děsivé dědictvíDěsivé dědictví

Premiéra: 12.12.2012

Drama, Horor, Mysteriózní

Mamma Mia! Here We Go AgainMamma Mia! Here We Go Again

Premiéra: 12.12.2012

Muzikál

Utøya, 22. červenceUtøya, 22. července

Premiéra: 12.12.2012

Drama, Thriller