Léto s gentlemanem

Film: Léto s gentlemanem

Datum premiery: 14.2.2019   Žánr: Komedie, Romantický

Anna (Alena Antalová) tráví se svým manželem (Igor Bareš) každé léto v chatové oblasti pár desítek kilometrů za Prahou. Jsou svoji už celou věčnost, takže jejich manželství sklouzlo, jak to tak bývá, do rutiny a stereotypu.

Muž svůj čas už dlouho spravedlivě dělí mezi karban s kamarády v hospodě a výrobu modelů lodí ze sirek uvnitř lahví, jeho žena je pro něj prakticky neviditelná. Anna si každé léto zpříjemňuje několik dní pravidelným setkáváním s kamarádkami, kolegyněmi z práce, které za ní do malebných středních Čech přijíždějí na cyklistické výlety do okolí hradu Kamýk. Jednoho dne se ve vesnici objeví Artur (Jaromír Hanzlík).

Elegantní šarmantní gentleman, který je, jak všichni předpokládají, novým majitelem místního zámku. Zámek je sice spíš polorozpadlá ruina, ale zámecký pán s ním má velké plány. Mezi Arturem a Annou přeskočí jiskra. Anna zažívá pocity již dlouho nepoznané. Artur je galantní a zahrnuje ji pozorností, Anna s ním čím dál častěji uniká své životní realitě vstříc romantickým výletům a dobrodružstvím…(Bioscop)

» Kde a kdy dávají film Léto s gentlemanem?

» Kde a kdy hrají v Praze, Brně, Ostravě, Plzni?

» Trailer k filmu Léto s gentlemanem

Další filmy, které šly do kin ve stejné době:

NedotknutelníNedotknutelní

Premiéra: 12.12.2012

Komedie, Drama

Léto s gentlemanemLéto s gentlemanem

Premiéra: 12.12.2012

Komedie, Romantický

Alita: Bojový AndělAlita: Bojový Anděl

Premiéra: 12.12.2012

Akční, Dobrodružný, Romantický, Sci-Fi, Thriller

Drunk ParentsDrunk Parents

Premiéra: 12.12.2012

Komedie

Láska mezi regályLáska mezi regály

Premiéra: 12.12.2012

Drama