Jurský svět: Zánik říše / Jurassic World: Fallen Kingdom

Film: Jurský svět: Zánik říše / Jurassic World: Fallen Kingdom

Datum premiery: 21.6.2018   Žánr: Akční, Dobrodružný, Sci-Fi

Před čtyřmi lety nás dinosauři porazili. Alespoň na Isla Nubar, exotickém ostrově, kde prosperoval unikátní zábavní park Jurský svět, než se jeho exponátům podařilo utéct z klecí. Ve finále jednoho z nejúspěšnějších filmů všech dob opustili ostrov poslední lidé a nechali ostrov napospas prehistorickým tvorům.

Jenže teď se za nimi musí vrátit. Proč? Protože na ostrově se probudila tamní sopka a dinosaurům už podruhé v dějinách hrozí vyhynutí. Claire (Bryce Dallas Howard) se z upjaté manažerky parku proměnila v aktivistku, která je chce za každou cenu zachránit.

A Owena (Chris Pratt) na ostrov žene touha najít a spasit Blue, inteligentního ještěra, jehož dokázal vychovat a částečně vycvičit, a po němž se po zániku parku slehla zem. Na Isla Nubar jim však nehrozí jenom sežrání, zašlápnutí či spálení tekoucí lávou. Hned po příjezdu se stanou očitými svědky a nedobrovolnými aktéry falešné hry, která v konečném důsledku může změnit život na celé planetě a vrátit ho o pár miliónů let zpátky.(CinemArt)

» Kde a kdy dávají film Jurský svět: Zánik říše?

» Kde a kdy hrají v Praze, Brně, Ostravě, Plzni?

» Trailer k filmu Jurský svět: Zánik říše

Další filmy, které šly do kin ve stejné době:

Jurský svět: Zánik říšeJurský svět: Zánik říše

Premiéra: 12.12.2012

Akční, Dobrodružný, Sci-Fi

Jsem božskáJsem božská

Premiéra: 12.12.2012

Komedie