Jsem božská / I Feel Pretty

Film: Jsem božská / I Feel Pretty

Datum premiery: 21.6.2018   Žánr: Komedie

Renee je běžná žena s lehkou kolísavou nadváhou a s těžce kolísavým sebevědomím. Má kámošky, má práci, občas i kluka, občas i na delší dobu, ale když se podívá do zrcadla, vidí jenom to nejhorší.

Znáte to asi taky. Při jedné z jízd ve fitku, kde na rotopedu marně stíhá nižší váhu, spadne a praští se do hlavy. Pro jistotu hned dvakrát. Když se pak probere, zjistí, že kouzla a spravedlnost přeci jen existují. Stala se z ní totiž neodolatelná krasavice, najednou vypadá jako božská supermodelka.

Celý život se od základu změní. Má to jen jeden háček. Ve skutečnosti se nic nezměnilo, špíčky jsou přesně tam, kde byly, a ona je jediná, kdo se jako luxusní kost vidí. Ale to vůbec nevadí, Renee se cítí sexy, je božská, a život dostává grády. A každý, kdo ji potká, se nestačí divit. Začíná flirtovat, chce novou práci, možná by mohla být i modelkou, kdyby byla povrchní. Nebojí se být lehce vyzývavá vůči šéfovi a vůbec, celý svět jí najednou leží u nohou. Nebojí se soutěže krásy v plavkách a to vůbec nejdůležitější – nebojí se zamilovat.(Bontonfilm CZ)

» Kde a kdy dávají film Jsem božská?

» Kde a kdy hrají v Praze, Brně, Ostravě, Plzni?

» Trailer k filmu Jsem božská

Další filmy, které šly do kin ve stejné době:

Jurský svět: Zánik říšeJurský svět: Zánik říše

Premiéra: 12.12.2012

Akční, Dobrodružný, Sci-Fi

Jsem božskáJsem božská

Premiéra: 12.12.2012

Komedie