Johnny English znovu zasahuje / Johnny English Strikes Again

Film: Johnny English znovu zasahuje / Johnny English Strikes Again

Datum premiery: 25.10.2018   Žánr: Akční, Dobrodružný, Komedie

Abychom si rozuměli, Johnnyho Englishe (Rowan Atkinson), penzionovaného tajného agenta, který se na stará kolena stal učitelem, by do služeb vlasti za normálních okolností nepovolal ani ten největší šílenec.

Jenže jistý geniální počítačový hacker odhalil identitu všech aktivních agentů britské tajné služby a premiérka (Emma Thompson) rázem připomíná pověstného tonoucího, který by se rád chytnul i stébla. Shodou jemu vlastních nešťastných náhod je Johnny English tím jediným, kdo svou zemi může právě teď zachránit.

Co na tom, že si absolutně netyká s nejnovějšími technologickými hračkami. Jak sám říká: „Digitálního padoucha můžete dopadnout jedině s analogovým přístupem.“ English se navíc vydává do akce vybaven věrným asistentem Boughem (Ben Miller), který po něm obvykle uklízí následky jeho činů. První kroky obou mužů míří na Azurové pobřeží, kde se tajemný padouch vyskytoval naposledy.

Zde se odehraje první kapitola souboje digitálního génia s analogovým blbcem, souboje, který zdaleka nemusí být tak jednostranný, jak se na první pohled zdá. Na straně Johnnyho Englishe jsou totiž nejen věrný Bough a Spravedlnost, ale i schopnost udělat vždy to nejhorší možné rozhodnutí a vyjít z takové situace bez ztráty kytičky.(CinemArt)

» Kde a kdy dávají film Johnny English znovu zasahuje?

» Kde a kdy hrají v Praze, Brně, Ostravě, Plzni?

» Trailer k filmu Johnny English znovu zasahuje

Další filmy, které šly do kin ve stejné době:

DogmanDogman

Premiéra: 12.12.2012

Drama

Johnny English znovu zasahujeJohnny English znovu zasahuje

Premiéra: 12.12.2012

Akční, Dobrodružný, Komedie

Když draka bolí hlavaKdyž draka bolí hlava

Premiéra: 12.12.2012

Pohádka

Nebezpečná laskavostNebezpečná laskavost

Premiéra: 12.12.2012

Krimi, Mysteriózní, Thriller

Zlatý podrazZlatý podraz

Premiéra: 12.12.2012

Drama, Romantický