Gump - pes, který naučil lidi žít / Gump - pes, ktorý naučil ľudí žiť

Film: Gump - pes, který naučil lidi žít / Gump - pes, ktorý naučil ľudí žiť

Datum premiery: 3.12.2020   Žánr: Rodinný

Rodinný film režiséra F.A. Brabce je o světě viděném očima toulavého psa Gumpa. O světě, o kterém mnoho z nás moc neví. O tom, jak nás vidí zvířata a jak je ten náš svět pro ně důležitý. Ten svět, který jim dává domov, sílu, naději, ale také bolest. Dobrodružný příběh skutečných psích hrdinů a lidí kolem nich.

V lidských rolích se představí Bolek Polívka, Eva Holubová, Ivana Chýlková, Karel Roden, Jana Plodková, Richard Krajčo, Anna Šulcová a další. Příběh psí pravdy, lásky a naděje. „Jsem Gump a byl jsem toulavej pes…“ On vlastně každý pes je v sobě tak trochu toulavý do té doby, než najde své štěstí, a to štěstí pes najde jenom s člověkem. Můj příběh je o hledání psího štěstí a také o překážkách a pastech na cestě k tomu správnému člověku. Je o síle a nezlomnosti, která se ukrývá v každém psovi.

Ano i v tom vašem, ve vaší čivavě, která na vás čeká celý den, než přijdete z práce. I v tom buldokovi, který se za vámi šine a sotva popadá dech. Dám svoji duši za to, že kdyby vám někdo na tomhle světě chtěl ublížit, tak pak teprve poznáte, jak silné má váš pes srdce a co jeho láska k vám znamená. Tenhle film vám také otevře oči, protože co člověk v psím srdci zničí, to může zase jen člověk uzdravit.

» Kde a kdy dávají film Gump - pes, který naučil lidi žít?

» Kde a kdy hrají v Praze, Brně, Ostravě, Plzni?

» Trailer k filmu Gump - pes, který naučil lidi žít

Další filmy, které šly do kin ve stejné době:

Gump - pes, který naučil lidi žítGump - pes, který naučil lidi žít

Premiéra: 12.12.2012

Rodinný

Léto v KreuzberguLéto v Kreuzbergu

Premiéra: 12.12.2012

Drama, Romantický

Yakari - Velké dobrodružstvíYakari - Velké dobrodružství

Premiéra: 12.12.2012

Animovaný, Dobrodružný, Rodinný