Démon zatracení / The Wretched

Film: Démon zatracení / The Wretched

Datum premiery: 30.7.2020   Žánr: Horor

Z lesa se mezi lidi vplížilo starobylé zlo, čerstvé kytky v záhonech záhadně vadnou a umírají, místo dítěte najde matka v postýlce několik svázaných suchých větví. Tisíc let stará čarodějnice vylezla ze své skrýše v kořenech stromu. Těžko ji poznáte, může žít v kůži někoho jiného.

A živí se výhradně dětmi.Teenager Ben je po rozvodu rodičů trochu divoký a tak ho matka pošle zklidnit se na léto do malého města ke svému tátovi. Najde si brigádu, nudí se a má čas pozorovat. Všimne si proto menšího kluka ze sousedství, který si hraje v okolí, všimne si taky, když zmizí a nikdo ho nehledá, všimne si seschlých úplně čerstvých kytek v okolí, všimne si, že máma toho menšího kluka se chová hodně podivně.

A nemůže si nevšimnout, že táta toho menšího kluka tvrdí, že žádného syna nemá. Vypadá to, že je jediný, kdo si kluka ze sousedství pamatuje a rozhodne se přijít věci na kloub. Ve sklepě u sousedů objeví strašlivé tajemství a od té chvíle mu půjde o život, stejně jako půjde o život dalších dětí z okolí. Tisíc let stará čarodějnice, mytický démon zapomnění a zatracení, je strašlivý protivník. Přestala se skrývat v okolních lesích a má hlad.(Bontonfilm)

» Kde a kdy dávají film Démon zatracení?

» Kde a kdy hrají v Praze, Brně, Ostravě, Plzni?

» Trailer k filmu Démon zatracení

Další filmy, které šly do kin ve stejné době:

Velké dobrodružství malé pandyVelké dobrodružství malé pandy

Premiéra: 12.12.2012

Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný

Démon zatraceníDémon zatracení

Premiéra: 12.12.2012

Horor

Bolšoje putěšestvijeBolšoje putěšestvije

Premiéra: 12.12.2012

Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný

K2 vlastní cestouK2 vlastní cestou

Premiéra: 12.12.2012

Dokumentární

ProximaProxima

Premiéra: 12.12.2012

Akční, Drama