Bourák

Film: Bourák

Datum premiery: 11.6.2020   Žánr: Komedie

Komedie Ondřeje Trojana s Ivanem Trojanem v roli Bouráka, věčného frajera, kterému teče do baráku i do života a rodina už ho má plný zuby. Ale i srdce.Příběh se odehrává ve Šlukdorfu, imaginárním městě na severu Čech, kde po revoluci zavřeli všechny fabriky a místo nich se vyrojily nonstop herny, kasina a šlapky.

V jednom z těch nonstopů s automaty pro zoufalce pracuje i Kamila, osmnáctka, která už má života ve městě, kde chcípnul pes, plné zuby. A ještě víc ji štve vlastní rodina. Odevzdaná matka a otec, který kšeftuje s vraky aut a říká si BOURÁK. Zastydlý puberťák s otřískaným růžovým Cadillacem, který chodí trsat rock and roll s holkou, co vypadá jako ze starého amerického katalogu na podprdy. A navíc jí za matkou pálí šéf, gangster místního formátu, kterému evidentně přeskočilo.

Tak Kamile dojde, že musí zasáhnout a donutit mámu konečně šlápnout tátovi na ty jeho špičatý perka! Nebo všechno poletí do luftu. Komedie  o tom, co všechno může způsobit jedna letní bouřka, jedna městská vyhláška, sada golfových holí, rock and roll a jedna hodně naštvaná dcera! Možná, že se zasmějete a jestli na to máte žaludek, třeba si i zatancujete.(T.H.A. - Total Helpart)

» Kde a kdy dávají film Bourák?

» Kde a kdy hrají v Praze, Brně, Ostravě, Plzni?

» Trailer k filmu Bourák

Další filmy, které šly do kin ve stejné době:

BourákBourák

Premiéra: 12.12.2012

Komedie

Na krevNa krev

Premiéra: 12.12.2012

Dokumentární

Psí láskaPsí láska

Premiéra: 12.12.2012

Dokumentární

To musí být nebeTo musí být nebe

Premiéra: 12.12.2012

Komedie