Anatomie života (TV seriál) / Anatomie života

Film: Anatomie života (TV seriál) / Anatomie života

Datum premiery: 26.1.2021   Žánr: Drama

Zbrusu nový seriál Anatomie života vypráví osobní příběhy čtyř žen – sestřiček na traumatologickém oddělení. Ty kromě profesního života spojuje i přátelství. Hrdinky jsou každá v jiném věku a každá z nich řeší témata blízká divákům své generace. Nebudou chybět ani dramatické zápletky.

Hlavní hrdinky společně prožívají zklamání, bolest i vyčerpání. I k jejich životu samozřejmě patří láska, radost a úspěch, a i na to se mohou diváci těšit. Seriál se odehrává převážně v adrenalinovém prostředí oddělení traumatologie, je tedy nejen plný napětí a specifického humoru, ale velmi důležitou roli v něm hrají také silné emoce. Přitom se nevyhýbá ani eticky kontroverzním tématům, která popisuje z různých úhlů rozdílným pohledem všech zúčastněných. Kromě dlouhodobých dějových linek čtyř sestřiček se v každém díle odehrají dva výrazné epizodní medicínské případy. V Anatomii života se zrcadlí aktuální sociální témata.

Jde zejména o vyváženost osobního a pracovního života. A problémy spojené s péčí o dítě osamělým rodičem. V rámci nemocnice jsou lékaři i sestry často postaveni před závažná dilemata a hledají hranici mezi individuální, profesní a obecně morální zodpovědností. Snaží se pojmenovat a nalézt prostřednictvím jednotlivých případů taková řešení, která by byla eticky správná a spravedlivá.(TV Nova)

» Kde a kdy dávají film Anatomie života (TV seriál)?

» Kde a kdy hrají v Praze, Brně, Ostravě, Plzni?

» Trailer k filmu Anatomie života (TV seriál)

Další filmy, které šly do kin ve stejné době:

Anatomie života (TV seriál)Anatomie života (TV seriál)

Premiéra: 12.12.2012

Drama

Čeští vědci v tající Arktidě (TV film)Čeští vědci v tající Arktidě (TV film)

Premiéra: 12.12.2012

Dokumentární